Babam yıllar önce tüberküloz başlangıcı olmuştu.sonra akciğerinde hep leke çıkıyordu çok ufak.bundan 1 ay önce sırt ve göğüsten mideye doğru bir ağrı oluştu

Merhabalar babam yıllar önce tüberküloz başlangıcı olmuştu.sonra akciğerinde hep leke çıkıyordu çok ufak.bundan 1 ay önce sırt ve göğüsten mideye doğru bir ağrı oluşmaya başladı dayanılmaz derecede röntgende kitle çıktı tomografi çekildi akciğer kanseri teşhisi konuldu bu mümkün mü sizce?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda en doğru bilgiyi babanızı muayene edecek bir göğüs hastalıkları uzmanı verecektir.Ancak tomogrofi de kanser yönünden bulgu veren bir radyolojik tahlildir.İleri süreçte biyopsi gibi patolojik tahlillere de gerek olabilir.Geçmiş olsun.