Bir ay önce adetin 5. Günü test yaptım negatif. Kesin hamilelik yoktur dimi ?

İliskiden 5 gün sonra adet oldum her zamanki gibi agrılı gecti fakat 5 gün sürdü tuvalete gittigimde daha cok geliyor. İliskiden sonra toplam 5 kere adet oldum? Bir ay önce adetin 5. Günü test yaptım negatif. Kesin hamilelik yoktur dimi ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında regl görülmüşse hamilelikten söz edemeyiz.