Mazejik içtim ilk defa.Ilk günü gayet normal yoğun kanamam oldu.Şimdi 3.günüm ama kesildi kesilecek.

Adetimden 3-4 gün sonra sürtünerek ilişki yaşadım.Bacağıma boşaldı hemen sildik.Adetim tam gününde geldi ama çok sancım var diye Mazejik içtim ilk defa.Ilk günü gayet normal yoğun kanamam oldu.Şimdi 3.günüm ama kesildi kesilecek.Üstüne görme mi?

Tahlil.com Cevabı : İçtiğiniz ağrı kesicinin adete olan etkisi gibi görünüyor.