Merhabalar ogtt 75 mg glokoz yükleme sonucu aşağıdaki gibidir .

merhabalar ogtt 75 mg glokoz yükleme sonucu aşağıdaki gibidir . o- dk 3,8 30 dk 13,8 60 dk 18,8 90 dk 14,0 120 dk 11,3 180 dk 1,2 buna sonuçlara göre nasıl bir değerlendirme çıkar şuan endokrinde tanı ve teşis konulmak üzere muanelerim devam ediyor . şimdiden çok teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda yazıma bağlı problem görünüyor, dikkatlice kontrol edip yeniden yazınız..