Bir Hafta önce ishal kusma ve eklem ağrısı

Bir Hafta önce ishal kusma ve eklem ağrısı ateşli bir hastalık yaşadım ilk 2 günden sonra kusma ve ishal kayboldu kırgınlık ve halsizlik devam ediyor doktora gittim kan değerlerime baktı. 51 yaşındayım Ferritin 2000 ml ALT SGPT 717 U/L LDH 442 U/L çıktı bu sonuçlar için ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Geçirilen enfeksiyonlarda ve sonrasında ALT, LDH, AST ve ferritin değerleri yükselebilir.. 10-15 gün sonra tekrarlatmanızı öneririz..