Bir hamilelik ya da hastalık belirtisi olabilir mi?

Merhaba. Bu ayın 10-15 i arasında regl oldum fakat bugün 26sı ve kahverengi kırmızı lekenin geldiğini gördüm sanki regl başlangıcı gibi. Halbuki daha biteli 12 gün oldu. Eşimle en son ayın 5inde birlikteliğimiz oldu ve korunduğumuzu sanıyorum. Bir hamilelik ya da hastalık belirtisi olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Hamileliği anlamanın en uygun yolu gebelik testidir.Gebelik testinin yapılması için en önemli kural beklenen adet tarihinde gecikme olmasıdır.Beklenen adet tarihinde gecikme olmadan gebelik testi, doktorunuz önermedikçe yapılmamalıdır.Gebelik testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiği ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır?Kahverengi akıntı kadınlarda sıklıkla merak edilen bir konudur. Vajinal akıntılardan biri olan kahverengi akıntı bir çok nedene bağlı olabilir.Aşağıdaki bağlantıda kahverengi akıntının nedenlerine dair yazımızda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/kadinlarda-kahverengi-akinti-neden-olur-kahverengi-akintinin-10-nedeni-nedir