Bir kac gün önce kız arkadaşım ile ters ilişkiye girdik içine boşaldım?

Bir kac gün önce kız arkadaşım ile ters ilişkiye girdik içine boşaldım bundan 3 gün sonra bana beyaz bir sıvı geldiğini söyledi adetine'de daha var hamile kalma olasılığı var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Eğer ilişki sırasında sperm vajinaya temas etmişse hamilelikten söz edebiliriz. Eğer böyle bir bulaş olmadıysa an*l ilişki ile hamileliğin oluşması beklenmez.