Kız arkadaşımla üç günde üç kez arkadan ilişkiye girdim ve üç kez boşaldım vajinesina sperm değdi?

 Kız arkadaşımla üç günde üç kez arkadan ilişkiye girdim vajinesina sperm değdi ve hemen peçete ile sildim sonra kız arkadaşım vajinasını yıkadı ve bu olaydan bi gün sonra adet oldu acaba hamile kalır mı çok korkuyoruz bilgi verirmisin

Tahlil.com Cevabı :

Vaijnaya sperm temas etmişse hamilelik ihtimali doğar ancak ilişki sonrası düzenli olarak regl döngüsünün yaşanması hamileliğin oluşmadığı anlamına gelir.