Merhaba sevgilimle ilişkiye girdim hemen arkasından kanla karışık bir akıntım oldu sonra bir daha olmadı?

Merhaba sevgilimle ilişkiye girdim hemen arkasından kanla karışık bir akıntım oldu sonra bidaha olmadı fakat 3 gündür kasıklarım ağrıyor öncedende ilişkiye girdik hiç böyle olmamştı içime boşalmadı hamile kalma riskim nedir ve bu akıntnn sebbi nedr ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sırasında zedelenen bir dokudan sızan kan olabilir. Akıntınız devam ederse bir enfeksiyon başlangıcının habercisi olabilir. Vaijnaya sperm temas etmediyse hamilelikten söz edemeyiz.