Bir türlü doktora gösteremedim yaklaşık 20 gündür kasıklarımda ağrı var sonuçlarım; NEU% 34,5 (REFERANS ARALIĞI: 45-78)

Merhaba sizden çok rica ediyorum sonuçlarımı bir türlü doktora gösteremedim yaklaşık 20 gündür kasıklarımda ağrı var sonuçlarım; NEU% 34,5 (REFERANS ARALIĞI: 45-78) LYM% 49,3 (REF. ARA.: 10-48) LYM# 4.6 (REF. ARA: 1.18 - 3.74) EOS% 7.1 (REF. ARA.: 0.7 - 5.8) EOS# 0.66 (REF. ARA: 0.04-0.36)

Tahlil.com Cevabı : Eosinofil değeriniz yüksek çıkmış, aşağıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ve cevapları bulabilirsiniz.http://tahlil.com/eozinofil-eosinofil-nedir-eozinofil-yuksekligi-ve-eozinofil-dusuklugu-hangi-durumlarda-gorulur