biri 5 haftalık biri de 10 haftalık olmak üzere iki gebelik kaybım oldu.

merhaba, biri 5 haftalık biri de 10 haftalık olmak üzere iki gebelik kaybım oldu. araştırma yaptırdık ve çıkan bazı tahlil sonuçlarımın yorumlanmasını istiyorum. MTHFR MUTASYON NORMAL 1298AA çıkmış ancak real time pcr 1-5 trombofili ( 3 test) yazmışlar, sonuç kısmında da ** koyulmuş. bu ne demek ?

Tahlil.com Cevabı : MTHFR sonucunuz normal. Ancak trombofili tanızı araştırılırken yapılması gereken birçok test vardır. Geçmiş olsun.