Biz 3 ay önce bir sürtünme yoluyla ilişki yaşadık göbeğime boşalma oldu?

 Biz 3 ay önce bir sürtünme yoluyla ilişki yaşadık göbeğime boşalma oldu vajinaya gelmedi ama silinen peçete vajinaya temas etti.ardından 48 saat içinde norlevo içtim 3 ay boyunca 7 gün once adet oldum 45 gün sonrada gebelik testi yaptım negatif cıktı korkulacak bişey var mı hocam teşekkürer

Tahlil.com Cevabı : Hayır korkulacak birşey yok. Hamile değilsin.