Biz bebek istiyoruz bu ay hamile kalma ihtimalim ne olabilir çok istiyoruz...

Merhaba . Benim yumurtalığında büyük Bi kist vardı. Bir ay yasmin d.k.hapı kullandım . Tekrar kontrole gittim kist tamamen kaybolmuş dedi doktor . Artık hap kullanmıyorum Bi sorun kalmadı.artık bebek istiyoruz bu ay hamile kalma ihtimalim ne olabilir çok istiyoruz.

Tahlil.com Cevabı : Her ovulasyon döneminde ortalama %20-25 hamilelik şansı vardır..