Biz kiz arkadasimla 23 temmuzda beraber olduk ama surtunme ile ustumuzde bir sey yoktu ama kesinlikle ustune bosalma yok sadece zevk suyundan korkuyoruz hatirl

Biz kiz arkadasimla 23 temmuzda beraber olduk ama surtunme ile ustumuzde bir sey yoktu ama kesinlikle ustune bosalma yok sadece zevk suyundan korkuyoruz hatirlamiyoruzda olup olmadigini anlasilabilen bir sivi degil sonucta ve kiz arkadasimin regl donemiydi 5. Gunundeydi normalde 5. Gununde kanamsi duruyordu ama 6. Ve 7. Gun yani 25 temmuzda da devam etti ama biz ustune gormeden korkuyoruz ama bilemiyoruz sizce ne yapmaliyiz suphelenmemizr neden var mi surtunmede uzun surmedi zaten sizce ne olur kanama normal mi adetin devami mi acaba

Tahlil.com Cevabı : Kanda gebelik testi yaptırabilirsiniz.Normalden uzun süren kanama için kadın doğum doktoruna görünebilirsiniz.