Biz sevgilimle arkadan sürtünerek ilişkiye girdik.Hamile kalmış olabilir miyim?

Biz sevgilimle arkadan sürtünerek ilişkiye girdik. Meni boşaldi ama zevk suyu gibi. Bide yumurtlama geçmişti galiba. Hemen temizlendim hamile kalmış olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Hamileliğin oluşma ihtimali yok gibi görünüyor. Yine de adet döneminde bir haftadan uzun süre gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.