Böbrek kanseri olma oranım yüksek midir?

diyabet şüphesiyle hastaneye başvurdum.(Babam ve ailesinde diyabet sorunu var)Sonuçlarıma göre diyabetim yokmuş fakat yapılan detaylı hormon testimde Kortizol hormonum 6.7 dL kadar yüksek çıktı. (Annemin ailesindeki her 3 kişiden 1i böbrek kanseri.) Böbrek kanseri olma oranım yüksek midir?

Tahlil.com Cevabı : Yazdığınız tetkikten böyle bir sonuç çıkarılamaz..

r******* :

benim vücudamki kılar incelmeye başladı bunlar tahlil sonuçlarım aspartat aminotr. (ast sgot) 21) (alanin aminotr. (alt) 33) (vitamin b12 479) (TSH 1.316) (Serbest T3 2.58) ( SerbestT4 1.08)

Cevap:

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.