Hocam memede ağrı olduğu için bugün ulturasonda baktırdım

Hocam memede ağrı olduğu için bugün ulturasonda baktırdım.. Şöyle bir şey yazıyordu.. Yorunlarsanız sevinirim.. Her iki memede fibrokistik meme paterni ile uyumlu ekojenite artışı ve yoğun fibroglandüler doku izlendi.

Tahlil.com Cevabı : Kadınların ortalama %50 sinde olabilen kistlerin varlığından bahsediliyor..