Eşim içeri boşalmadan ilişkiye giriyoruz ama ben hamile olduğumu hissediyorum.

 İyi günler size bir sorum olacaktı temmuzun on ikisinde adet kanamam başladı hemen adet geciktirici aldım bir hafta tatilimiz vardı çünkü bir daha ki cumartesi 19 unda adet oldum.eşim içeri boşalmadan ilişkiye giriyoruz ama ben hamile olduğumu hissediyorum öyle pek belirtide yok şimdilik

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra adet görmüşseniz hamilelikten söz edemeyiz.