Erkek arkadaşımla bundan 1 ay öncesinde sürtünme ile ilişki yaşadık kasıgımın oraya boşaldı.Hamile olabilir miyim?

Merhaba erkek arkadaşımla bundan 1 ay öncesinde sürtünme ile ilişki yaşadık kasıgımın oraya boşaldı ama vajinaya değmedi ilişkiden 1 ay sonra adet oldum kan pıhtılı ve kırmızı akıntılı normalde adetlerim 6 7 gün sürerdi simdi ise 3 4 gün sürdü adetim bittikten 1 gün sonra idrar testi yaptım negatif çıktı daha sonra 3 4 gün sonra 2 tane daha idrar testi yaptım onlarda negatif çıktı ama karnımda sislik hissediyorum ses çıkarıyor ve karnım sürekli atıyor kasığımın sağ tarafında da arada ağrı veya kasılma oluyor sizce psikolojik midir? Yaşım küçük olduğu için kan testi yaptırmak istemiyorum hamile olma riskim nedir?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya meni teması olmadığı sürece gebelikten bahsedemeyiz.Anlattığınız sıkıntılar psikolojik olabilir.