Bosalma arkadandan oldu hemen silip yikadim bolgeyi ertesi gun de hemen ertesi gun hapi ictim gebe kalma ihtomalim nedir

Mrb adetimden iki hafta sonra surtunme yoluyla iliskiye girdik vajinaya bosalma olmadi ama degmis olabilecegini dusunuyorum bosalma analdan oldu hemen silip yikadim bolgeyi ertesi gun de hemen ertesi gun hapi ictim gebe kalma ihtomalim nedir

Tahlil.com Cevabı : Düşük de olsa vardır..