Merhaba,19 yaşındayım sevgilmle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.

Merhaba,19 yaşındayım sevgilmle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Vücuduma ya da vajinama kesinlikle boşalma olmadı,ama onun pen*sinden zevk suyu geldi hemen gidip vajinamı yıkadım 2 saat sonra norlevo içtim 11 gün sonra normal adet tarihimde adet oldum kanamanın rengi kıvamı,sancı aynı,hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz yok denebilir..