Merhaba adetim 28 günde bir oluyor mayısın 8inde adet olmuştum?

Merhaba adetim 28 günde bir oluyor mayısın 8inde adet olmuştum yumurtalık dönemim 22sine denk geliyor 28inde sürtünme yoluyla ilişkin oldu camasirima zevk suyu bulaştı bu durumda gebelik durumu var mıdır? Yumurtlama donemi dışında gebe kalma ihtimali var midir?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalınmaz.

N************* :

Merhaba,20 temmuzda adet olmuştum.1 Agustosta eşinle korunmadan birlikte olduk.18 agustos itibarıyle adet olmadım.ancak karnımda ve kadıklarımda ara ara ağrılar oluyor?hamile olabilir miyim?

Cevap:

Adet gecikmeniz var ise test yapmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.