Gebelikte kabızlık önleyici ürünler kullanmak zararlı mıdır?

Merhaba . Gebelik döneminde kabızlık önleyici örneğin sinameki çayı gibi ve de bitki çayları içmek zararlı mı bebeğe bir etkisi bir rahatsızlığı olur mu ? Düşürme gibi sonuçlara neden olur mu

Tahlil.com Cevabı :  Bu konuda doktorunuza danışmadan bir ilaç veya benzeri bir ürün kullanmayınız