Boşalma olmadan zevk suyundan hamile kalınır mı?

Hocam iyi günler kız arkadaşımla ilişkiye girdik ancak içine boşalma olmadı zevk suyuyla hamile kalabilir mi?Bir kaç gündür çok yemek yiyor ve eskiden de olan bir baş dönmesi falan yeni bir şey değil sizce endişelenmeli miyim?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu bulaşı ile hamileliğin oluşma ihtimali oldukça düşüktür. Ancak adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırılarak durum netleştirilebilir.