Sevgilimle adet başlangıcının 19. günü arkadan ilişkiye girdim içine boşaldım ama akarak vajinasına bulaştı hamile olabilir mi?

Sevgilimle adet başlangıcının 19. günü an*l ilişkiye girdim içine boşaldım. Yaklaşık 50 saat sonra ella kullandı . Hamilelik olasılığı nedir?

Tahlil.com Cevabı :

Vajina bulaşı ile hamileliğin oluşması oldukça düşüktür. Ancak adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.