Boşalmadı ama boşalsa da organını çıkarmadı hep kapalıydı dıştan deyse bile hamile kalınır mı ?

Ben çıplaktım ama onda deniz mayosu vardı yani deniz şortu büyük ihtimalle boşalmadı ama boşalsa da organını çıkarmadı hep kapalıydı dıştan deyse bile hamile kalınır mı ?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya sperm temas etmediği sürece hamilelikten söz edilemez.