Merhaba ben bakire bir kızım. 2 gün önce sevgilimle sürtüşme yoluyla ilişkiye girdik ikimizin de iç çamaşırları vardı?

Merhaba ben bakire bir kızım. 2 gün önce sevgilimle sürtüşme yoluyla ilişkiye girdik ikimizin de iç çamaşırları vardı mastürbasyonuna yardım ettim fark edilir bi ıslaklık yoktu şuan ise karım ağrım var adetime de daha var hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Sakince adet olmayı beklemelisiniz. Hamileliği düşündürecek bir durum görünmüyor.