Boştan yere BT çetirdik,farkını bilseydim MR isterdim.

Boştan yere BT çetirdik,farkını bilseydim MR isterdim.Doktorların işin kolayına kaçmak için bu kadar çabuk ve çok tom. istemeleri sizce doğru mu?Ne kadar riske girdiğimi öğrenmemin bir yolu var mı acaba? ve de bunun tedavisi(vücuttan temizleme vs..)........galiba yok,olsa hergün çektirirler heralde...insan sağlığı bu kumarı oynayacak kadar ucuz mu,heralde bu dr.lar insana kadavradan fazla değer vermiyorlar(belki yüzde 1 i böyle ama ,o da banamı denk gelir bee)

Tahlil.com Cevabı : Süleyman Bey, maalesef ülkemizde BT ve MR tahlilleri gereğinden çok istenebiliyor.