Selam ben ayse babam 37 yasında sürekli hasta grip genelliklede sıtma tuttuordu

Selam ben ayse babam 37 yasında sürekli hasta grip genelliklede sıtma tuttuordu bizide ackçası korkuttu bizde sürekli annemle doktora gidelim dedik ama babam bir gün gece 2.5 ta sıtma tuttu babmda 1 seneden beri halsizdi eskisi kadar kldrmıordu yinede ii digece salıkocagına gittik doktor agrı kesici vurdu ve babam istifra etmeye basladı bizi çok korkuttu babamın son8 aydan beri bagısıklık sistemi dağıldıcrpn154.74 pdw si 17.7 geldi tanı konmadı arastırılıor lütfen bu kan degeri kötümü yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Babanızın CRP değeri oldukça yüksek.CRP başta enfeksiyonlar olmak üzere bir çok nedenle yükselebilir.CRP hakkında aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/c-reaktif-protein-yuksek-sensitiviteli-cr