Böyle bir durumda hamilelik riski var mıdır?

Kız arkadaşımla iki hafta önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.İkimzinde üzerimizde kıyafetlerimiz vardı.Her hangi bi boşalma da olmadı.Ama dün kız arkadaşım regl olduğunu ve normal gününden bir hafta önce olduğunu söyldi.Bende üstne görme olmasından şüphelendim.Byle bir drumda hamlelk rski vrmdr?

Tahlil.com Cevabı :  Üstünüzde kıyafet var. Boşalma olmamış. Adet görmüş. Nasıl hamile olacak? Merak etme bu işler o kadar kolay değil.