Bthcg total sonuç 12.57 mIU/ml regl gecikmem 3 gün hamile miyim ? Acil yardım eder misiniz?

İyi akşamlar son adet 31 Mayıs bthcg total sonuç 12.57 mIU/ml regl gecikmem 3 gün hamile miyim ? Acil yardım eder misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz değere göre tahmini olarak 3 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Ancak gebeliğin varlığını kesin olarak belirleyecek olan durum ultrason muayenesinde kesenin görülmesidir.Bu yüzden bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.
Gebelik haftanızı sitemizde bulunan gebematiği kullanarak hesaplamak için tıklayın...http://tahlil.com/gebelik-suphesi-olanlar-icin-gebematik