Bu kadar sık adet görmem neden olabilir sizce ?

hocam ben 20 yaşındayım ve düzenli adet gören biriydim . Ama 2,5 aydır 20 günde bir adet görmeye başladım , bu ayda 15 gün sonra adet gördüm bu seferki rengi de çok farklıydı siyahımsı , kahverengi bir kanamaydı . Bu kadar sık adet görmem neden olabilir sizce ?

Tahlil.com Cevabı : Hormonal bir problem olabilir, yumurtalıklarınızın incelenmesi gereklidir..