17 hazranda adet gordum 7temmuzda iliskim oldu hala hastalanmadim

17 hazranda adet gordum 7temmuzda iliskim oldu hala hastalanmadim 10gun geciktim test yaptim 3gun snra bidaha ve bihafta daha bekledim gene yaptim hep negatf ckti. Iliskim gericekilme oldu ve ck dkkatliydik hemde cok... yinede korkuorum...adetimin son gunu bitmeden havuza grmstm etkilermi napmaliyim

Tahlil.com Cevabı : Biraz daha beklemenizi öneririz, stres, nevsim değişikliği, vb. nedenden olabilir..