Merhaba benim tansiyonum aç veya tok karnına ya 13.8 ya da 14.8 düşüyor?

Merhaba benim tansiyonum aç veya tok karnına ya 13.8 ya da 14.8 düşüyor eczane normal diyor doktora gittim bütün tahlilleri yaptı 13.8 14.8 arası çıktı senin yaşında tansiyon olmaz yaşın 23 fazla kafaya takma hayatını yaşa dedi endişelenmem gereken bir durum var mı 13.8 veya 14.8 normal midir ?

Tahlil.com Cevabı : Normal sayılabilir, doktorunuzun önerilerine uymanızı tavsiye ederiz..