Testi tekrarlamama gerek var mı?

Hocam şüpheli olaydan 49 gün sonra yaptırdığım test sonuçları Anti HBS 4,13 IU/I 0-7,6 Anti HCV NEGATİF (0,15) COI Anti HIV NEGATİF (0,11) COI HBs AG (Kemoninesans veya benzeri) NEGATİF(0,44) COI hocam sonuçlarım normal demişsiniz çok şükür.Peki testi tekrarlamama gerek var mı?

Tahlil.com Cevabı : Bir ay sonra bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurun gerek görürse testleri tekrarlatacaktır.