Bu tahlillerin sonuçları ne demek istiyor..

flt3 ınternal tandem duplication(ıtd) negatif flt d835y mutasyınu negatif bu tahlillerin sonuçları nedemek istiyo anlıyamadım doktorumuzunda toplantısı varmış lütfen ne anlama geldiğini söyleyebilirmisiniz

Tahlil.com Cevabı : Bazı kromozom bozuklukları aranmış ve normal bulunmuş, ancak hastalığınız hakkında doktorunuzla konuşmanız gereklidir..