hocam ben 4 yıl önce birisiyle ilişkiye girdim

hocam ben 4 yıl önce birisiyle ilişkiye girdim ve ben bu ilişkiden şüphelendin 1 sene arayla 3 defa kan idrar testi yaptırdım birşey çıkmadı bugünde test yaptırdım bana sadece şöyle bir rapor verdilir rose bengal negatif vdrl negatif sizce bende herhangibi bir hastalık olmuş olsaydı bu testlerden çıkarmıydı bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Rose Bengal, brucella hastalığı araştırmakta kullanılılır, VDRL de frengi de.Her ikisi de negatif çıkmış.Buucella zaten cinsel yolla bulaşan bir etken değildir.