Bu testtin nerde yapıldığı hakkında bilgi alabirmiyiz

19.07.2014 TARİHİNDE OGLUM DOĞDU TOPUK KANI ALINDI SAĞLIL OCAĞI tahlillerin de net olarak görülmediğini söylüyor.En kısa sürede tekrar istediler bizi tahili sonuçlarıyla ilgili bilgi ve sonuç raporu vermediler.BU testtin nerde yapıldığı hakkında bilgi alabirmiyiz

Tahlil.com Cevabı : Her sağlık ocağı tetkikleri farklı yerlere gönderdiğinden ilgili sağlık ocağından öğrenebilirsiniz..