Eşimin dışarı gelen spermlerini şırıngaya çekerek vajinamdan içeri gönderdim

merhabalar 9 yıllık evliyiz eşim hala çocuk konusunda kararsız. ben yaşımdan dolayı çocuk istiyorum. eşin geri çekilme yöntemi ile korunuyor, riskli günlerim de eşimin dışarı gelen spermlerini şırıngaya çekerek vajinamdan içeri gönderdim .bu şeilde gebelik mümkünmü ?spermler hemen ölüyor mu yoksa?

Tahlil.com Cevabı : Mümkün olabilir..