Bu yıl içerisinde 5'nci kez ishal oldum.sonuçları yorumlayabilir misiniz? Gaita: 1-2 lökosit, nadir eritrosit görüldü., amib-giardia aranması: "negatif"

Erkek, yaş 45.Bu yıl içerisinde 5'nci kez ishal oldum.sonuçları yorumlayabilir misiniz? Gaita: 1) 1-2 lökosit, nadir eritrosit görüldü. 2) Gaİtada amib-giardia aranması: "negatif" Kan:   WBC:13,6(4-11), LYM%: 6,8(11-49), GARN%: 8,8(42-85), GARN#: 11,9(1,7-7,7), RBC: 6,2(3,8-5,8), MCH: 27,2(28-36)

Tahlil.com Cevabı : Gaita mikroskopisi testi normal Ancak gaita kültürü tahlili yapılmamış.WBC yüksekliğiniz de bir enfeksiyon belirtisi olabilir.Gaita kültürü de yapılsa iyi olur.