Bugün adet döngümün 35.günü. Hala adet görmedim. Hamile olabilir miyim? Fark etmeden sperm temas etmiş olabilir mi?

Merhaba erkek arkadaşıyla arkadan ilişkiye girdik. İçime boşalma olmadı. Ertesi sabah peçetede bir miktar kan gördüm. Bugün adet döngümün 35.günü. Hala adet görmedim. Hamile olabilir miyim? Fark etmeden sperm temas etmiş olabilir mi? Değilse de kanın nedeni ne olabilir? Cevabınız için şimdiden teşekkür.

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız her ilişki de bu olasılık söz konusudur. Adet gecikmeniz de olduğu için gebelik testi yaptırmanıız öneririz.