Sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Sonrasında kan gelmiş Hymen yapısı bozulmuş olabilir mi? Hamile midir?

 Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık kendisi bakire üzerimizde bir şey yoktu ben 3 5 dk sürtmeden sonra aklıma geldi ve prevervatif taktım 2-4 cm içeri girdim kendisinden kan gelmedi yaklaşık 17 saat sonra idrar yaparken kan geldiğini söyledi adeti 10 gün sonra bozulmuş mudur ve hamile midir ?

Tahlil.com Cevabı : Eğer vajinama bir sperm bulaşı olmuş ise hamileliğin oluşması beklenebilir ancak anlattığınız şekilde yaşanan bir ilişki de hamilelik pek muhtemel görünmüyor. Adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yapılmasını öneririz.