Bugün belimde ağrı var acaba piskolojik mi nolur yardım edin kasıklarımda ağrı var?

hocam sevgilim tuvalette kendi boşaldı ve musluğu kullandı bende 1 saat kadar sonra tuvalete gittim bende musluğu kullandım taharetlendim hamilelik riskim varmı tam yumurtlama dönemimde oldu bu 13 ünde bende 28 de bir adet görüyorum ve yumurtlama akıntısı dediğimiz akıntı geliyordu acil yardım edin hocam. Sperm kaç saat yaşar ben hamile kaldımmı acaba kafayı yiycem :( nolur yardım edin hocam kaç gündür uyyamyorum bugün belimde ağrı var acaba piskolojikmi nolur yardım edin kasıklarımda ağrı var ama adete 10 gün kala falan oluyordu zaten vajinaamdada ağrı varhocam çok korkuyorum sperm 72 saat dışarda yaşıyor diyolar sizin hiç böyle hamile kalan hastalarınız oldumu olabilliyormu yada nolur vardım edin :(

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalma şansın yok. Korkuların devam ederse bir psikiyatr uzmanına muayene olmalısın.