Sevgilim hamile diye kendimi sıktım ve biraz ereksiyon problemleri yaşadım , adet oldukça içim rahatladı?

3 önce sevgilim hamile diye kendimi sıktım ve biraz ereksiyon problemleri yaşadım , adet oldukça içim rahatladı şuan iyi gibiyim , çoğu şey az çok eskisi gibi olmaya başladı her geçen gün daha iyileştim sanki , 1-2 ay sonra tamamen eskisi gibi olurmu , 16 yaşındayım , ltfen geçer/geçmez diye cvplayn

Tahlil.com Cevabı : Daha yaşın ufak. Psikolojik olabilir, zamanla geçecektir.