Erkek arkim kalcalarımın arasına gitgel yaptı boşalmadı ama önede yai vajinama sürtmedi adet günüm geldi belirti yok?

Erkek arkim kalcalarımın arasına gitgel yaptı boşalmadı ama önede yai vajinama sürtmedi adet günüm geldi belirti yok ama hamilelik belirtiside yok midem bulanmıyo basım dönmüyo sadece kilo almaya basladım ilk ayda kilo alınmaz dimi yada acaba hamilelik olabilirmi ben ck korkuyorum lütfen korkmalım

Tahlil.com Cevabı : Evet korkmalısınız, cinsel konularda bu kadar bilgisiz olduğunuzdan.Muhtemelen yaşınız da küçük.Bu işlere bu kadar bilgisizken bir daha girişmemenizi öneriyoruz.