Bugun kan testi yaptırdım testimin sonucu 0,10 cıktı hamlilelik riskim varmı?

ugun kan testi yaptırdım testimin sonucu 0,10 cıktı hamli riskim varmı? 05,07,2014 tarıghınde regl oldum bıdaha olmadım en son ilişkiye 12,08,2014 tarıhınde gırdım ve içime boşalma olmadı bugun ayın 21,08,2014 yanı son ılıskıden tam 39 gun sonra test yaptırdım risk varmı acaba?

Tahlil.com Cevabı : test sonucunuz negatiftir, ancak sonraki ilişkinizle ilgili risk olabilir..