Bugün tahlil yaptırdım yaşım 19 amilaz seviyem 103 çıktı ne yapmalıyım endişe edecek durum var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz..Tahll.com'a soru sorarken tahlillerinizin normal değerlerini de mutlaka belirtiniz....