Bugün yaptırdım kan sonuçlarımla ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim

selamlar daha önce PLT sonucunu sormuştum size çok tşk edrm.bugün yaptırdım kan sonuçlarımla ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim.INR1,05APTT29.2Protrombin14,1protrombin aktifesi.90,8 çıktı PLT değerimde611 10^3ul 150_450 idi ilginize çok tşk edrm.iyiy çalışmalar..

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda platelet düzeyi biraz yüksek görünüyor, hematolojiye başvurmanızı öneririz..