Şiddetli ateş bulantı kusma ile başvurdu hastamız teşhis koyamadılar 4 gündür intaniye yoğun bakımda hastamız

Şiddetli ateş bulantı kusma ile başvurdu hastamız teşhis koyamadılar 4 gündür intaniye yoğun bakımda hastamız Total billuribin 1.6 Alkp 56 Ürik asit 8 BUN 60 GGT 74 Glob 151 Indirmek billuribin 1 Plt 1570000 Bk 22250 Kk 35 Inr 13 Fibrinojen 244 D-dimer 11200 Acil cevabınızı bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : Evet enfeksiyonla uyumlu tetkikleri ancak daha ileri testlerin yapılması ve muayene bulguları ile tanı konulabilir..