Bundan 1 sene oncesi korunmasız bir ilişki yaşadım dun test yaptırdım lütfen yorumlar mısınız?

merhaba hocam bundan 1 sene oncesi korunmasız bir ilişki yaşadım dun test yaptırdım lütfen yorumlarmısınız. Anti hav(total) ‹20 anti hıv l+ll negatif ‹1 index hıv p24 antijen + anti hıv (1+2) antikoru negatif anti hcv negatif anti hbs negatif ‹10 hbsaq negatif (‹1.00) index vdrl negati

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda herhangi bir problem yok.